Foto leveres af Google Street View og kan være upræcist:
Rækkehus til leje, Løgstør,
, 9670 Løgstør- Rækkehus til leje
- Ca. 110 m2
- Ca. 8.000 kr. per måned
, 9670 Løgstør
- Rækkehus til leje
- Ca. 110 m2
- Ca. 8.000 kr. per måned
FÅ MERE INFO OM BOLIGEN
Du linkes til en anden portal, som evt. kan kræve betaling eller oprettelse
Rækkehus til leje, Løgstør,
Fakta
- 1540647
- Rækkehus
- Ca. 110 m2
- 4
- Ca. 8.000 kr.
- Ca. 27.000 kr.
FÅ MERE INFO OM BOLIGEN
Du linkes til en anden portal, som evt. kan kræve betaling eller oprettelse
Rækkehus til leje i 9670 Løgstør
Vigtig information: Denne bolig linker videre til et almennyttigt boligselskab, som kan kræve oprettelse, medlemskab og have en venteliste.
By: Løgstør
Type: Rækkehus/Hus
Opførselsår 1999
Beliggende:
Husdyr tilladt: Ja
TV / Radio: Løgstørnet
Udstyr: Komfur
Information og data
Dette rækkehus til leje ligger på Fischers Have i Løgstør. Løgstør har postnummeret 9670, og ligger i kommunen Vesthimmerlands, som ligger i Region Nordjylland. Boligen er i alt 108 m2 fordelt på 4 separate værelser. Boligen udlejes som almindelig lejebolig. Huslejen for rækkehuset er Ca. 8.000 kr. per måned. Du skal betale et depositum på Ca. 27.000 kr.
Markedsindsigt: Denne bolig er identificeret via vores realtids-overvågning af boligmarkedet. Vi samler udbuddet fra hele landet i dit dashboard – herunder muligheder, der ikke altid er synlige på traditionelle portaler. Reagér straks på friske data før andre boligsøgere.